Nejluxusnější showroom nábytku a dveří v Praze. To je nové HANÁK FORUM.

Ve čtvrtek 9. listopadu jsme slavnostně otevřeli nové HANÁK FORUM v Čestlicích, které je svou výstavní plochou největším showroomem obchodní sítě HANÁK v České republice. Náročná rekonstrukce trvala téměř rok a zahrnovala jak stavební a dispoziční úpravy interiéru včetně nového designového opláštění budovy, tak především zcela novou výstavku aktuálních kolekcí nábytku a dveří HANÁK. Slavnostní a dlouho očekávané akce se účastnila řada osobností a důležitých partnerů. Téměř tři stovky hostí byli nadšeni z prohlídky showroomu a vesměs mluvili o novém HANÁK FORU jako o nejluxusnějším obchodním domě s nábytkem a dveřmi v České republice, který nebude mít hned tak konkurenci.

for_arch_hanak

 

 

 

Zásadní novinkou HANÁK FORA je v podstatě už samotný koncept výstavky výrobků. Ten probíhá v souladu s INTERIOR CONCEPTEM a s probíhajícím redesignem prodejní sítě HANÁK. To znamená, že prezentujeme nábytek a dveře v jednotlivých ukázkových bytech různých dispozic a velikostí. Návštěvník si tak může názorně představil svůj nový interiér vybavený kompletně od značky HANÁK a plně pochopí jednoznačné výhody výběru naší značky, tedy možnost sladit interiérové vybavení jak v designu, tak především v kvalitě výrobků. V novém HANÁK FORU je k vidění 10 prémiových interiérů a další sladěné ukázky moderního designového bydlení.

 

 

for_arch_hanak

 

for_arch_hanak

 

V úvodu večera zaznělo několik milých proslovů. Jeden z nejzásadnějších pronesl vzácný host, pan architekt David Vávra, který se značkou HANÁK několikrát spolupracoval a zná ji od samých počátků. Mohl tak svým nezávislým pohledem a vlastním slovem okomentovat působení firmy HANÁK NÁBYTEK. Dalším výrazným hostem byl pan Tony Battah, majitel společnosti HANS KRUG, která zastupuje značku HANÁK ve Spojených státech amerických. I ten popsal velmi osobitě důvody, proč si v Evropě, resp. v České republice, vybral pro spolupráci právě značku HANÁK, se kterou je v USA velmi úspěšný. Provozuje 3 showroomy na prestižních adresách (New York, Charlotte a Boca) a spolupracuje s dalšími dealery.

for_arch_hanak

 

for_arch_hanak

 

for_arch_hanak

 

for_arch_hanak

 

for_arch_hanak

 

for_arch_hanak

 

for_arch_hanak

 

Proběhlo také osobní poděkování panu Stanislavu Hanákovi staršímu, který si vzal celý časově i organizačně náročný projekt rekonstrukce HANÁK FORA na starost a ve svých 75 letech dokázal tento projekt bravurně zvládnout do dnešního skvělého výsledku. Před slavnostním přestřižením pásky byla všem hostům představena i Veronika Hanáková, dcera Stanislava Hanáka mladšího, která je od léta nejmladší posilou v rodinném podniku a reprezentuje už čtvrtou generaci rodiny Hanáků, která se zapisuje do historie firmy.

for_arch_hanak

 

for_arch_hanak

 

V závěru děkujeme všem hostům, kteří nás poctili svou návštěvou a těšíme se, i jménem kolektivu HANÁK FORA, na všechny ty, kteří do našeho největšího českého showroomu v Čestlicích zavítají. Brzy přineseme bohatou fotogalerii interiérů ze showroomu, kterou si budou moci návštěvníci našeho webu a sociálních sítí detailně prohlédnout.