Nové HANÁK FORUM v Čestlicích zve k návštěvě! Čekají na vás dokonalé interiéry HANÁK.

Pokud snad ještě nevíte o našem zrekonstruovaném a nově vybaveném HANÁK FORU v pražských Čestlicích, pak je nejvyšší čas, se o něj začít zajímat! Důvod je jednoduchý. V současnosti nenajdete  v celé České republice exkluzivnější dům nábytku a dveří! Na třech patrech vám nabídneme rozsáhlou výstavku výrobků HANÁK sladěných do jednotlivých interiérů.

hanak_forum

 

 


 

Nové interiéry poskytují návštěvníkům skvělý ucelený obrázek, jak si mohou zařídit dům či byt přesně na míru dle tzv. INTERIOR CONCEPTU HANÁK. Nehraje roli, zda jde o malou dispozici bytu či velkou rozlehlou rezidenci. Ani jak moc je zakázka náročná nebo kolik obsahuje atypických prvků. Značka HANÁK nezná limity. Rozmanitost a pestrost dýh, barvy laků dle nejaktuálnějších trendů, moderní sofistikované modely a kolekce. To vše spoluvytváří dojem z každého jednoho interiéru. Každý klient si najde svého favorita.

 

 

for_arch_hanak

 

for_arch_hanak

 

Jedině osobní návštěva našeho showroomu vám umožní detailní prohlídku, manipulaci s nábytkem i dveřmi, které jsou v prvotřídní prémiové kvalitě a v Česku stále nemají adekvátní konkurenci. Mnoho klientů stále netuší, že si u HANÁKA  mohou nechat vyrobit k vybrané kuchyni a obýváku i ložnici, šatní skříně, dětský pokoj nebo třeba koupelnový nábytek. V nabídce máme i vlastní kolekci exkluzivních sedacích souprav či jídelních židlí a křesel.

for_arch_hanak

 

for_arch_hanak

 

for_arch_hanak

 

Ač jsou kuchyně HANÁK stále naší vlajkovou lodí, už řadu let využívají klienti možnost kompletního interiérového vybavení. Uvědomují si výhodu sladění nejen designu, ale především kvality a trvanlivosti výrobků.

for_arch_hanak

 

for_arch_hanak

 

for_arch_hanak

 

for_arch_hanak

 

Závěrem dodáváme, že se personál HANÁK FORA těší v každém čase na vaši návštěvu a poskytne vám veškeré potřebné, profesionální informace i katalogy. U projektantů můžete nahlédnout i do knihy realizací. Ta má také silnou vypovídací hodnotu – nelze už nabídnout víc, než pozitivní referenci přímo od klienta.

for_arch_hanak