Přeskočit na hlavní obsah

Developerské reference HANÁK FORUM

Bella Vista

Rezidence Bella Vista se nachází na místě bývalé viniční usedlosti v Praze 7 v Troji, v lukách severně od pražské zoologické zahrady. Exkluzivní projekt nabídne ideální místo k životu, v náručí přírody, a přesto v dostupnosti MHD a nedaleko centra. Naše společnost se v tomto projektu podílí na dodání kompletních interiérů na klíč.

INVESTOR: JRD Development s.r.o.

Místo dodávky: Praha 7, Troja

Císařská vinice

Rezidenční soubor Císařská vinice se nachází na sluncem zalitém jižním svahu Prahy 5 na Císařce a jeho autorem je známý pražský ateliér Podlipný Sladký architekti. Jejich rukopis se podepsal na velmi promyšleném rozvržení celého developmentu. Naše společnost spolupracuje na tomto projektu v rámci vybavení interiérů.

INVESTOR: JRD Development s.r.o.

Místo dodávky: Praha 5, Císařka

Prohlédněte si realizaci interiéru ZDE

Vital Kamýk

Development Vital Kamýk nabízí pohodlné bydlení s krásnými výhledy do zeleně v blízkosti Modřanské rokle s ohledem na moderní technologie a nízkonákladové žití. Naše společnost spolupracuje na tomto projektu v rámci vybavení interiérů.

INVESTOR: JRD Development s.r.o.

Místo dodávky: Praha 12, Kamýk

Nová Myslivna

Unikátní bydlení nad korunami stromů. Hlavní myšlenkou projektu je zkombinovat prémiové bydlení s respektem k přírodě a využít zalesněné okolí k relaxaci. Naše společnost spolupracuje na tomto projektu jako dodavatel vybavení interiérů.

INVESTOR: Infinity Estate

Místo dodávky: Brno

 

Wechův Dvůr

Výjimečný bytový projekt v historickém centru Kroměříže mezi dvěma nejkrásnějšími zahradami v republice. Wechův dvůr představuje bydlení bez kompromisů. Naše společnost se v tomto projektu podílí na realizaci interiérů.

INVESTOR: Top Real Invest s.r.o.

Místo dodávky: Kroměříž

Křížkový Újezdec

Domy v Křížkovém Újezdci spojují to nejlepší z města a vesnice. Jde o dynamický rezidenční soubor, který splňuje všechny požadavky příjemného rodinného zázemí i moderního bydlení a udržitelného života v souladu s krajinou. Naše společnost se v tomto projektu se podílí na dodání interiérů na klíč ve spolupráci s koncovými klienty.

INVESTOR: Realm Group

Místo dodávky: Křížkový Újezdec

Garden Villas

Garden Villas je rezidenční projekt 11 vilových dřevostaveb v bezpečné a klidné lokalitě blízko Prahy. Dřevostavby IMMA jsou vysoce ekologické. Samozřejmostí jsou fotovoltaika, chlazení čerpadlem i vzduchotechnika s rekuperačním větráním. Naše společnost se podílí na dodání interiérových dveřích i kompletních interiérů na klíč.

INVESTOR: IMMA Invest s.r.o.

Místo dodávky: Praha-Východ, Předboj

Lake House

Unikátní projekt rodinné vily, kde se jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu s moderním funkcionalistickým designem, která je v atraktivní lokalitě blízko Prahy. Naše společnost se v tomto projektu podílí na dodání vybavení interiéru.

INVESTOR: IMMA Invest s.r.o.

Místo dodávky: Praha-Východ, Chýně 

Chalet Krkonoše

Tento luxusní horský projekt je tvořen dvěmi samostatnými nízkoenergetickými domy. Jedná se o výjimečný projekt alpského stylu, který je určený k celoročnímu využití, s moderním designem a veškerým komfortem i pro nejnáročnější klienty. Naše společnost se zde podílí na dodání vybavení interiérů.

INVESTOR: IMMA Invest s.r.o.

Místo dodávky: Krkonoše, Černý Důl

Červený Dub

Development Červený Dub nabízí nízkoenergetické rodinné domy navržené v nadčasovém minimalistickém designu s plochými střechami, rekuperací a fotovoltaickými střešními panely. Lokalita výstavbytěsně napojená na les s dostatkem soukromí a prostoru. Naše společnost se zde podílela na dodání kompetních interiérů na klíč.

INVESTOR: RDKA s.r.o.

Místo dodávky: Kostelec nad Černými lesy

Prohlédněte si realizaci ZDE

Green Port Strašnice

Na místě bývalého sídla České námořní plavby vznikl nový projekt moderního zdravého bydlení. Projekt se nachází v klidné části pražských Strašnic kousek od centra Prahy, s výhledy do vilové čtvrti a zeleně. Do tohoto projektu jsme dodávali komletní vybavení interiérů.

INVESTOR: JRD Development s.r.o.

Místo dodávky: Praha 10, Strašnice

Prohlédněte si realizaci interiéru ZDE

Bohdalecké Kvarteto

Development Bohdalecké Kvarteto nabízí kombinaci moderního a pohodlného bydlení se všemi nejnovějšími technickými vymoženostmi, designem na úrovni 21. století, a zároveň s bohatou zelení v nejbližším dosahu v tepající moderní čtvrti Prahy. Naše společnost zde spolupracovala s klienty na dodání kompletních interiérů. 

INVESTOR: JRD Development s.r.o.

Místo dodávky: Praha 4, Michle

Prohlédněte si realizaci interiéru ZDE a ZDE

Černý Důl

Developerský projekt 7mi novostaveb horských, apartmánových domů, a vítěz Ceny architektů v regionu Královéhradecký kraj, nabízí 83 apartmánů v moderním skandinávském designu v srdci Krkonoš. Naše společnost je v tomto projektu smluvním partnerem pro realizaci interiérů na míru.

INVESTOR: REALSPO s.r.o.

Místo dodávky: Krkonoše

Chateau Troja

Exkluzivní projekt Chatea Troja je kombinací novostaveb a historických budov zasazených do trojské přírody a vinice. Naše společnost se podílela na dodání komletních interiérů na klíč.

INVESTOR: Coast Capital Partners Czech Republic

Místo dodávky: Praha 7, Troja

Silver Port Strašnice

Na místě bývalého sídla České námořní plavby vznikl nový projekt moderního zdravého bydlení. Projekt se nachází v klidné části pražských Strašnic kousek od centra Prahy, s výhledy do vilové čtvrti a zeleně. Do tohoto projektu jsme dodávali komletní vybavení interiérů.

INVESTOR: JRD Development s.r.o.

Místo dodávky : Praha 10, Strašnice

Prohlédněte si realizaci interiéru ZDE

SBH Living

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí s poklidnou atmosférou maloměsta a blízkostí přírody. Naše firma se zde podílela na dodání interiérů.

INVESTOR: Neocity

Místo dodávky: Praha 10, Štěrboholy

Oaks Prague

Oaks Prague, situovaný v malebných Nebřenicích, je mimořádným projektem, který dokonale spojuje venkovský život s blízkostí metropole. Inspirace unikátní středočeskou krajinou, tradičními měřítky a materiály přetváří Oaks Prague v místo, kde se snoubí kouzlo venkova s nadčasovostí a kvalitou moderního bydlení. Do tohoto projektu jsme dodávali vybavení do 135ti rezidencí.

Investor: Arendon Development Company, a.s.

Místo dodávky: Nebřenice

Alterna

Moderní a atraktivní vzhled, ale také vysoce kvalitní materiály. Domy v projektu Alterna vynikají nejen svým designem, ale také svými inovativními technologiemi, které zajišťují úsporu energie a šetří životní prostředí. Naše společnost se zde bude podílet na dodání interiérů na míru ve spolupráci s koncovými klienty.

INVESTOR: Venus development

Místo dodávky: Sluštice

Varta

Unikátní projekt Varta je zaměřen především na úsporu energií, a použití nadstandartních materiálů. Development nabízí díky své strategické lokalitě dostatek klidu a pohody, ale zároveň zůstává dostupný těm, kteří hledají snadný přístup do města. Na tomto projektu se budeme podílet v rámci realizace interiérů.

INVESTOR: Venus development

Místo dodávky: Praha 15, Horní Měcholupy

Rezidence SKY Barrandov

Unikátní projekt který vznikl ve spolupráci s prof. Ing. arch. Evou Jiřičnou, CBE a Ing. arch. Petrem Vágnerem ze studia AI - DESIGN, kteří navrhli nadčasovou fasádu a vdechli projektu lehkost a čistou eleganci. Naše společnost do tohoto projektu dodala kuchyně a interiéry.

INVESTOR: Developer K + Devonská s.r.o.

Místo dodávky: Praha 5, Barrandov

Vestec v zahradách

Řadové rodinné domy Vestec v zahradách u Prahy splňují představy o velkorysém bydlení v dosahu centra Prahy. Naše společnost se zde podílela na dodání interiérů na klíč.

INVESTOR: AVALON PLUS, s.r.o.

Místo dodávky: Vestec v zahradách u Prahy 

Rezidence La Crone

Developerský projekt jež je označován jako "jedinečný a nadčasový" vznikl ve spolupráci s architektonickým studiem Atelier 8000. Skládá se z jedenácti tří a čtyř podlažních budov které harmonicky navazují na Ladronku a okolní zástavbu. Naše společnost do tohoto projektu dodala kuchyně a interiéry na míru.

INVESTOR: Developer BM Develop s.r.o.

Místo dodávky: Praha 6, Břevnov

Villa Atrium Bubeneč

Luxusní residence ve velmi žádané lokalitě Prahy která splňuje požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Projekt se skládá ze dvou pětipatrových, velmi moderních viladomů, vzájemně propojených skleněným atriem. Naše společnost do tohoto projektu dodala interiérové dveře a interiéry na klíč.

INVESTOR: CODECO a.s.

Místo dodávky: Praha 6, Bubeneč

Villas Břežany

Projekt nabídl celkem 40 nízkoenergetických rodinných domů. S důmyslně řešeným interiérem a moderním vzhledem uspokojí svou originalitou i nejnáročnější klienty. Architektonicky ucelený komplex klade důraz zejména na naprosté soukromí obyvatel a úsporu energií. Naše společnost do tohoto projektu dodala vybavení kuchyní a inetriérů na klíč.

ADENDORIA s.r.o.

Místo dodávky: Dolní Břežany, Praha Západ

Loreta Homes

Developerský projekt Loreta Homes Pyšely je ztělesněním architektonické dokonalosti, která může mít čtyři rozdílné podoby zpracování. Bydlení zhotovené na klíč, jemuž nelze vytknout jeho útulnost a přirozenou nadčasovost. Naše společnost do tohoto projektu dodala interiéry na klíč.

INVESTOR: Sládek Group a.s.

Místo dodávky: Pyšely u Benešova

Prohlédněte si realizaci interiéru ZDE

Stáhněte si katalog Developerské projekty

Stáhnout   Další katalogy